Na našej škole sa už stalo tradíciou, že každý rok prebieha súťaž o najkrajšiu matematickú pomôcku. Nebolo tomu inak ani v tomto školskom roku. V máji sme vo vestibule školy pripravili výstavu žiackych výtvorov, ktoré vznikli v rámci tejto súťaže. Odborná porota v zložení našich učiteliek matematiky rozhodla o prvých štyroch miestach. Víťazkou sa stala Laura Lanková (3. A), druhá skončila Diana Suriaková (3. A), tretia Ivana Časnochová (4. A) a štvrtý Adam Chrastina (3. A). Víťazom gratulujeme a všetkým zúčastneným ďakujeme.
učiteľky matematiky

