Domov

Okresné kolo v basketbale žiakov a žiačok SŠ

 

Dňa 9.3.2023 sa na Gymnáziu JMH v Čadci konalo okresné kolo v basketbale žiakov. Po veľmi bojovnom výkone naši žiaci vybojovali veľmi pekné 2. miesto. Školu reprezentovali: 1.A – Hranec Š., Suran P., 2.A – Holeščák D., Macko T., 2.B – Harper A., 3.A – Adamove J., 3.C – Šopor M., 4.A – Kopyčár V., 4.C – Čarnecký S., Rovder F., Šopor D., Vakula H.

 

Dňa 10.3.2023 sa na pôde našej školy konalo okresné kolo v basketbale žiačok. Po napínavom a vyrovnanom boji s basketbalistkami z Gymnázia JMH a s dvoj bodovým rozdielom vybojovali naše hráčky 2. miesto. Za obchodku hrali: 2.A – Hrtusová L., Kašariková K., 2.B – Kretková J., Zagrapanová Z., 2.C – Kaňaková A., Ondrejková B., Šutáková P., 3.B – Pastvová A., 4.C – Kontríková J., Kubačková A., Kubanková E.

 

Veľké poďakovanie patrí všetkým hráčom.

 

Autor: Jana Majáková